Vážení tenisoví přatelé,
 tenisový klub se snaží o vytvoření dobrých podmínek a prostředí pro aktivní trávení volného času pro tenisové nadšence i pro širokou sportovní veřejnost. Členové a návštěvníci klubu jsou jak výkonnostní hráči tak i rekreační tenisté.

V oblasti výkonnostního tenisu se dnes klub zaměřuje na přípravu hráčů hlavně mládeže na soutěže družstev i individuální soutěže. V současné době hráči klubu nastupují ve všech věkových kategoriích.  

Významnou součástí klubu je i rekreační tenis, který podporuje budování a upevňování mezilidských vztahů na úrovni osobní i obchodní. Hlavním cílem klubu je vytvořit podmínky a atmosféru v klubu pro kvalitní sportovní výkony i pro příjemné místo odpočinku.

Sportovní areál v Satalicích prošel v letech 2006-2008 kompletní rekonstrukcí. Dnešní areál klubu představuje 4 antukové tenisové dvorce. 5 tenisový kurtů s umělým trávníkem Lano Wimbledon.

Provozní  budovy s veškerým zázemím pro tenisty i ostatní návštěvníky areálu vč. moderní restaurace s terasou, hotel, tělocvična, dětské hřiště.

Sportareál Satalice

Aktuality